0

חפוש

יריד הנובי גוד (השנה האזרחית החדשה) הגדול בישראל נערך בקניון ארנה בהרצליה. במשך מעל שני עשורים היריד התקיים במתחם התחנה המרכזית החדשה בתל אביב ובשנת 2023 עבר לקניון ארנה בהרצליה ופתוח לרווחת כלל המבקרים מ-1 ועד ה-31 בדצמבר (כולל). ביתני היריד מתפרסים על כמחצית מקומת הקרקע של המרכז המסחרי בין הכניסות B ל-C.
 
שעות פעילות יריד הנובי גוד:
א’ – ה’ 09:00-20:00
 ו’         09:00-15:00
 ש’       10:00-20:00
 
מס’ הטלפון שלנו שהוא גם הווטסאפ להודעות 03-50-44-111
 
אם אתם חוגגים או שוקלים לחגוג את הנוביי גוד, לקשט עץ אשוח, להפוך את האווירה בבית לחגיגית, לערוך את השולחן לחג אז ללא ספק אתם חייבים לבקר ביריד הנוביי גוד.
 
כמו תמיד אנו מציעים מבחר עצום של עצי אשוח, קישוטים, תאורה, מתנות ומגוון רחב של מוצרי כריסמס.
 
אלפי פריטים של חגיגת הנובי גוד המיובאים על ידנו בבלעדיות לארץ ממדינות רבות בעולם מוצגים ונמכרים ביריד הנובי גוד ואין למבחר הזה מתחרים בארץ. מבחר עצי אשוח, מנורות, קישוטים, מתנות ומוצרים נלווים לחג המוצגים ביריד הנובי גוד גדול פי כמה וכמה ממבחר המוצרים המוצגים בחנות המקוונת שלנו elki.co.il ולכן אנו ממש ממליצים לכם להגיע ולהתרשם מכל היופי הזה במה עינכם.
 
נוסף על כך צוות העובדים המיומן, המנוסה והאדיב שלנו לא רק יעזור לכם בבחירה, התאמה והסברים, אלא יעשה הכל ע”מ שתוכלו לצלול ליער של יולוצ’קי ולתוך אווירת החג של השנה האזרחית החדשה המופלאה שאין דומה לה ולקבל כמות לא מבוטלת של רגשות חיוביים לפני הלילה החגיגי.
שנה טובה, חברים יקרים !
נתראה ביריד הנובי גוד הגדול במדינה !
המוצר נוסף לסל הקניות שלך